W ofercie


Bogata oferta zawiera wysokiej klasy publikacje naukowe oraz książki, które poruszają zagadnienia z wielu obszarów nauki. Aby użytkownicy serwisu mogli w wygodny sposób zapoznać się z dostępną literaturą, została ona podzielona na kilkanaście kategorii. Wśród nich:

Prawo
Literatura dla prawników i aplikantów. Oferta zawiera materiały dotyczące prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i handlowego, administracyjnego i publicznego , prawa własności intelektualnej i wiele innych. Każda z publikacji zgodna jest z aktualnym stanem prawnym.

Podatki, finanse i rachunkowość
Dział w którym użytkownicy znajdą zbiory publikacji i opracowań dotyczących podatków – sposobu ich ustalania i rozliczania oraz wszelkie regulacje związane z prawem bankowym i finansowym.

Budownictwo
Materiały zawierają cenne informacje dla osób działających w branży budowlanej.

Oświata
Literatura dotycząca prawa i finansów w oświacie oraz zagadnień z psychologii, dydaktyki i pedagogiki.

Samorząd i Administracja
Prawo administracyjne, energetyczne, leśne, telekomunikacyjne, transportowe i wodne – to tylko niektóre z kategorii publikacji, które można znaleźć w tym dziale.

HR Kadry oraz Biznes i zarządzanie
Zbiór publikacji, które opisują metodyki zarządzania personelem, wynagrodzeniami oraz wskazówki dotyczące coachingu oraz przeprowadzania szkoleń. Bardzo pomocne dla przedsiębiorców okazują się również publikacje z zakresu zarządzania, e-biznesu, marketingu i wielu innych.

Ochrona zdrowia
Literatura poświęcona m.in. systemowi opieki zdrowotnej, finansom w ochronie zdrowia oraz prawu medycznemu i farmaceutycznemu.

Podręczniki akademickie
W ofercie dostępne są podręczniki prawa, finansów, ekonomii. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką wartością merytoryczną oraz aktualnymi informacjami i elegancką oprawą.